Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator-ustawiacz maszyn rozdmuchowych (butelczarek)

POLLENA S.A. O firmie

  • Warszawska 77, Łaskarzew
    Łaskarzew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

POLLENA S.A.

Warszawska 77

Łaskarzew

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń

  • przezbrajanie maszyny

  • kontrola jakościowa produkowanych detali

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane techniczne)

  • doświadczenie w obsłudze maszyn rozdmuchowych

  • znajomość technologii rozdmuchu oraz wtrysko-rozdmuchu

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • zaangażowanie

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • stabilne zatrudnienie

  • dobrą atmosferę

Jesteśmy liderem przemysłu opakowań z tworzyw sztucznych na rynku polskim i europejskim, współpracującym z największymi światowymi markami kosmetycznymi.

Przewiń do profilu firmy

Oferty pisemne / CV, list motywacyjny / prosimy

kierować na adres, fax lub e-mail.

Dział Personalny

Fabryka Opakowań Kosmetycznych „POLLENA” S.A.

08-450 Łaskarzew, ul. Warszawska 77

tel./fax: /025/ 682-28-25, tel.: /025/ 684-50-33