Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę PAS POLSKA sp. z o.o., 64-330 Opalenica, ul. 5 Stycznia 90-92 w celu obecnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PAS Polska sp. z o.o.

Operator Ustawiacz Wtryskarek

PAS Polska sp. z o.o.O firmie

  • Techniczna 4, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Techniczna 4

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie i nadzór nad prawidłowym działaniem form i maszyn wtryskowych

  • Montaż i ustawianie form wtryskowych

  • Przezbrojenie wtryskarek

  • Obsługa maszyn wtryskowych oraz urządzeń peryferyjnych

  • Przygotowanie materiałów, maszyn i narzędzi zgodnie z planem produkcyjnym

  • Zapewnienie optymalnych parametrów technologicznych maszyn podczas produkcji przy uwzględnieniu norm jakości

  • Współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za przygotowanie materiałów oraz z zespołem utrzymania ruchu i innymi działami organizacyjnymi firmy

  • Dbanie o stan techniczny urządzeń

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o profilu: mechanik, mechatronik, elektromechanik, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej przy obsłudze wtryskarek minimum rok

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu obróbki tworzyw sztucznych

  • Doświadczenie w montażu form wtryskowych na maszyny

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, SEP

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praktyczna znajomość zagadnień elektroniki, mechaniki, pneumatyki i mechatroniki

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

  • Pakiet benefitów takich jak: grupowe ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną w wiodącej sieci klinik

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

PAS Polska jest wiodącą firmą zajmującą się produkcją wiązek elektrycznych oraz paneli sterujących do białego sprzętu AGD. W Polsce firma jest obecna od 22 lat. Siedziba firmy mieści się w Opalenicy a w Łodzi posiadamy drugi zakład produkcyjny. Grupa PAS posiada również zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Meksyku, Turcji, Chinach i na Ukrainie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy