Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator w dziale oczyszczalni

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:2 zmiany 12 godzinny system pracy 6-12, 12-6
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu oczyszczania ścieków produkcyjnych

  • wykonywanie analiz laboratoryjnych wody i ścieków

  • rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii

  • eksploatację układów separacji skrobi

  • współpracę z działem Produkcji, Serwisu, Kontroli Jakości i BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe (ochrona środowiska i kierunki pochodne)

  • uprawnienia na wózek widłowy lub gotowość do wyrobienia

  • zainteresowania branżą związaną z ochroną środowiska

  • samodzielność i inicjatywę w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność pracy w systemie ciągłym 12 godz. – włączając weekendy

  • MILE WIDZIANE doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez PepsiCo

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną Signal Iduna

  • Pakiet szkoleniowy, możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta multisport

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym pełnym wyzwań zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • napoje

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna

2

rozmowa osobista z kierownikiem oczyszczalni

3

Witamy w PepsiCo

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy