Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator w Dziale Produkcji

  • Kazuń Nowy (pow. nowodworski), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Istniejemy od 2002 r. Jesteśmy niezależną, polską firmą farmaceutyczną specjalizującą się w rozwoju, wytwarzaniu i sprzedaży zaawansowanych technologicznie, nowoczesnych produktów leczniczych. Rozwijane przez nas leki charakteryzują się cechami odróżniającymi je od konkurencyjnych produktów, są w pełni bezpieczne i skuteczne. Produkty z naszej oferty pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    OPERATOR w Dziale Produkcji
    Miejsce Pracy: Kazuń Nowy, 20 min. Od Warszawy

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie procesów technologicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • Obsługa urządzeń wraz z ich zbrojeniem zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
    • Mile widziana obsługa maszyn takich jak: tabletkarka, powlekarka, kartoniarka itd.
    • Dbałość o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym
    • Mycie urządzeń, pomieszczeń i sprzętu pomocniczego zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami
    • Praca w systemie 2 - zmianowym.

    Wymagania:

    • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Chęć rozwoju
    • Współpraca w zespole, komunikatywność
    • Prawo jazdy

    Oferujemy:

    • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z : karty sportowej, prywatnej opieki medycznej
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".