Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator w Dziale Produkcji

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.

4 900 brutto / mies.
  • Annopol 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Annopol 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami, specyfikacją maszyn i zasadami BHP

  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów

  • Rozwijanie swojej wiedzy i doświadczenia poprzez uczestnictwo w szkoleniach i zapoznawanie się z procedurami oraz materiałami produkcyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 4900 brutto (w tym maksymalna premia 25% od początku zatrudnienia i z dodatek za pracę w nocy)

  • Lokalizacja przy trasie S8 i PKP W-wa Toruńska oraz 15 min do stacji metra Dw. Wileński

  • Przyjemny i bezpieczny proces rekrutacyjny, z zachowaniem koniecznego reżimu sanitarnego

  • Szkolenia przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych pracowników

  • Przyjazną atmosferę pracy z możliwością udziału w firmowych wydarzeniach

  • Wynagrodzenie (wraz z dodatkami za pracę zmianową) rosnące wraz z doświadczeniem pracownika oraz dodatek stażowym

  • Stabilność zatrudnienia

  • Bogaty pakiet socjalny, w tym prywatna opieka medyczna z opcją dla rodziny, ubezpieczenie NNW, deputaty produktowe, dofinansowanie świąt i wakacji, paczki świąteczne

  • Program zakupu akcji na giełdzie francuskiej dofinansowany przez pracodawcę

  • Pracę w dobrze zorganizowanym i nowoczesnym otoczeniu opierającym się na najwyższych normach bezpieczeństwa i najnowszej technologii

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • ubezpieczenie NNW

  • dofinansowanie świąt i wakacji

  • dodatek stażowy

  • deputat okularowy

  • wolontariat pracowniczy

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o., w skrócie EOLP, to największy w Europie zakład produkcyjny Grupy EssilorLuxottica, w którym produkowane soczewki okularowe oraz gotowe okulary są dystrybuowane do wszystkich krajów europejskich. Obok produkcji, jesteśmy także Centrum Dystrybucyjnym o kontynentalnym zasięgu.

Nasz zespół dziś to około 650 osób, którzy swoją pracą realizują misję firmy, czyli poprawę jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia.

Przewiń do profilu firmy

Najciekawsze wybrane dane o EOLP

  • Wdrożyliśmy wiele ciekawych i potrzebnych akcji zwiększających bezpieczeństwo pracy i komfort naszych pracowników w czasie pandemii

  • Angażujemy się szeroko w realizację misji firmy; mamy ponad 70 wolontariuszy zaangażowanych w programy badania wzroku u dzieci, zaprosiliśmy 60 klas szkolnych na wycieczkę do naszego zakładu oraz odwiedziliśmy ponad 500 domów dziecka

  • Łącznie przebadaliśmy ponad 11000 dzieci

  • Stawiamy mocno na rozwój naszych pracowników - rocznie to średnio około 6 000 h poświęconych na wewnętrzne szkolenia produkcyjne przy udziale 34 trenerów wewnętrznych

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

www.grupaessilor.pl