Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator w Dziale Produkcji

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.O firmie

4 500 zł brutto / mies.
  • Annopol 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.

Annopol 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa nowoczesnych urządzeń do produkcji soczewek okularowych lub okularów

  • Praca manualna bądź operowanie drobnymi narzędziami

  • Dbanie o jakość produktów oraz terminowość realizacji zamówień

  • Przestrzeganie obowiązujących standardów i instrukcji procesowych oraz zasad BHP

Nasze wymagania

  • Motywacja do pracy, zaangażowanie

  • Chęć do nauki, rozwijania swojej wiedzy i umiejętności

  • Zdolności manualne oraz dokładność

  • Nastawienie na jakość i efektywność

  • Elastyczność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie na produkcji oraz w pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 4500 brutto (z maksymalną premią 25% od początku zatrudnienia i z dodatkiem za pracę w nocy)

  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę

  • Lokalizacja przy trasie S8 i PKP W-wa Toruńska oraz 15 min do stacji metra Dw. Wileński

  • Przyjemny i bezpieczny proces rekrutacyjny, z zachowaniem koniecznego reżimu sanitarnego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • ubezpieczenie NNW

  • dofinansowanie świąt i wakacji

  • deputat okularowy

  • dodatek stażowy

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Essilor z siedzibą we Francji, istniejącego od przeszło 170 lat na rynku światowego lidera w projektowaniu, produkcji i sprzedaży soczewek okularowych oraz sprzętu optycznego. W 2018 roku z połączenia Grupy Essilor oraz firmy Luxottica – globalnego producenta opraw okularowych znanych, eleganckich marek powstała EssilorLuxottica.

Od 2002 roku produkujemy w Warszawie, w największym i najnowocześniejszym laboratorium produkcyjnym Essilor w Europie, soczewki okularowe na indywidualne zamówienia naszych klientów z całej Europy. Naszą kluczową misją jest poprawiać jakość życia oraz jakość widzenia poprzez zapewnienie dostępu do innowacyjnych produktów najwyższej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasze laboratorium recepturowe w Warszawie zatrudnia ponad 600 osób.

Przewiń do profilu firmy