Oferta pracy

Operator w strefie topienia

BREMBO POLAND Sp. z o.o.O firmie

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

Walentego Roździeńskiego 13

Dąbrowa Górnicza

Brembo to znana włoska marka, która od ponad 50 lat dostarcza systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz motocykli na całym świecie. Nasze fabryki znajdują się w 19 krajach, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce. W czterech funkcjonujących zakładach w naszym kraju zatrudniamy ponad 2000 osób. Pozycję na rynku budujemy dzięki nieustannemu rozwojowi w kierunku nowych technologii oraz wysokiej jakości naszej pracy.

Wszystko jednak zaczyna się w jednym z kilkunastu piecy indukcyjnych usytuowanych w strefie topienia (Melting Area) i obsługiwanych przez zespół Operatorów o różnych specjalizacjach.

Odpowiadając na potrzeby produkcji dla naszych Klientów dokonaliśmy reorganizacji pracy w strefie, dzięki której mamy nowe miejsca pracy.

Celem zespołu jest przygotowanie wytopu zgodnie ze specyfikacją i planem produkcji oraz dostarczenie go do pieca zalewowego.

Każdy ma swoje obowiązki, jednak pracujemy zespołowo.

Dbamy o porządek i bezpieczeństwo na naszych stanowiskach pracy.

Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz:

  • doświadczenie zdobyte w odlewni
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w pracy zmianowej

Docenimy także:

  • umiejętność obsługi pieca indukcyjnego
  • posiadanie uprawnień G1E-E1 (lub gotowość do nauki i podwyższania kwalifikacji)
  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu kabiny
  • uprawnienia UDT na wózek widłowy

Kiedy Ty będziesz grzać w naszych piecach, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • premie miesięczne
  • premia frekwencyjna za pracę w systemie zmianowym
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN

Stabilne zatrudnienie:

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • opiekun, który poprowadzi Cię przez cały okres wdrożenia na stanowisko
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • karty Multisport oraz OK System dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna za 1 zł
  • wczasy pod gruszą

Kliknij przycisk aplikuj, aby wysłać do nas CV.

Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.

Ogłoszenie archiwalne