Oferta pracy
PSGCS.ZZLR.210.262.21

Operator w zespole SOC –Specjalista ds. Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 02 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

O projekcie

Chcesz sięgać po największe wyzwania w walce z zagrożeniami cybernetycznymi?

Dołącz do Zespołu Cyber Polskiej Spółki Gazownictwa.

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie zdarzeń i naruszeń systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego w czasie rzeczywistym,

  • kategoryzacja i ocena zdarzeń pod kątem bezpieczeństwa,

  • opracowywanie wstępnych analiz incydentów bezpieczeństwa,

  • zbieranie kluczowych informacji na potrzeby L2 oraz wspólna obsługa incydentu,

  • przygotowywanie raportów dotyczących incydentów bezpieczeństwa i działań operacyjnych,

  • poszukiwanie zależności pomiędzy zaobserwowanymi zdarzeniami.

Nasze wymagania

  • znajomość podstawowych technik ataków,

  • znajomość podstawowych protokołów sieciowych oraz architektury systemów z rodziny Windows oraz Linux,

  • zadaniowość i odpowiedzialność w prowadzeniu podjętych działań,

  • dociekliwość i dążenie do celu,

  • chęć rozwoju,

  • doświadczenie w IT,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę na dedykowanych narzędziach oraz czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • umiejętność analitycznego myślenia i oceny,

  • znajomość narzędzi i systemów operacyjnych przydatnych w analizie zdarzeń,

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy SIEM.

To oferujemy

  • dostęp do najnowszych rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego klasy Enterprise,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy,

  • dodatkowy dzień wolny od pracy : 4 grudnia,

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • szeroki pakiet benefitów – m.in. dostęp do opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji (m.in. udział w szkoleniach, studiach).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dodatkowy urlop

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników,

działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez prawie 195 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 02.10.2021 roku