Operator Wagowni

L'OrealO firmie

Rekrutacja zdalna

L'Oreal

Warszawska 21

Kanie (pow. pruszkowski)

L'Oréal Warsaw Plant to jedyna w Polsce fabryka należąca do światowego lidera branży kosmetycznej – Grupy L'Oréal.

Nasz międzynarodowy sukces oparty jest, nie tylko na najnowszych technologiach i nowoczesnym parku maszynowym, ale przede wszystkim na zgranym zespole.

Zatrudniamy ponad 400 osób, które swoją pasją i optymizmem sprawiają, że atmosfera w fabryce jest wyjątkowa.

Wierzymy, że nasz sekret tkwi właśnie w ludziach, dlatego stawiamy na ich rozwój, podnosimy kwalifikacje i pomagamy w podejmowaniu kolejnych wyzwań zawodowych.

Bezpieczeństwo to nasza wspólna odpowiedzialność, dlatego dokładamy wszelkich starań aby środowisko pracy było dla wszystkich bezpieczne i przyjazne poprzez inwestycje w projekty ergonomiczne i BHP.

Lider
rynku
Bezpiecznie
środowisko pracy
Fajna
atmosfera
Możliwość
rozwoju

nr ref: Operator Wagowni
Miejsce pracy: Fabryka L'Oreal (Kanie ok. Pruszkowa)

Zakres obowiązków:

  • ważenie surowców do produkcji masy kosmetycznej
  • obsługa urządzeń do produkcji masy kosmetycznej
  • dbanie o sprzęt niezbędny do realizacji ważenia surowców

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (UDT)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
    • karta multisport
    • prywatna opieka zdrowotna
    • ubezpieczenie na życie
    • program emerytalny
    • dofinansowanie do posiłków w restauracji na terenie fabryki
    • dojazd do pracy (na każdą zmianę z Warszawy, Żyrardowa, Pruszkowa i Grodziska)
    • zniżkę na wszystkie produkty należące do Grupy L’Oréal sprzedawane na rynku polskim
    • bogaty pakiet socjalny

Chcesz dowiedzieć się więcej?  Aplikuj!

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji za pośrednictwem opcji "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie do cv następujących zgód:

☐ Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kosmepol Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Warszawska 21, 05-805 Kanie moich danych osobowych zawartych w CV, formularzu rekrutacyjnym oraz innych dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie koniecznym do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Operator Wagowni.

☐ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, formularzu rekrutacyjnym oraz innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Kosmepol Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Warszawska 21, 05-805 Kanie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy