Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator

  • Stefanowo (pow. piaseczyński), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Operator

    Lokalizacja – Stefanowo k/Warszawy

    Podstawowe obowiązki:

    • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP
    • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
    • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Umiejętności techniczne
    • Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
    • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe i system benefitów
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dostęp do świadczeń socjalnych
    • Pracę w systemie III zmianowym
    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość awansu
    • Transport do miejsca pracy z Radomia, Mogielnicy, Warki, Białobrzegów i Pionek

    McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 4 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 10,000 pracowników na całym świecie.

    Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 24 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

    McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj
    albo pocztą na adres:
    McCormick Shared Services - EMEA, LLC sp. z o.o.
    Green Horizon, Budynek B1 ,
    ul. Pomorska 106, 91- 402 Łódź
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".