Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.

Operator Węzła betoniarskiego klasy III

Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.O firmie

Polna 3

Babsk (pow. rawski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie mieszanki betonowej zgodnie z dokumentacją

  • Obsługa i eksploatacja maszyn linii produkcyjnej oraz węzła betoniarskiego

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przygotowaniem, wydawaniem i transportem mieszanki betonowej

  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych i konserwacyjnych

  • Dbanie o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie

  • Kontrola jakości produktu zgodnie z wymaganiami

Nasze wymagania

  • Uprawnienia operatora węzła betoniarskiego klasy III

  • Doświadczenie w obsłudze węzła betoniarskiego

  • Gotowość do pracy na I/II zmiany

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od samego początku zatrudnienia. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji pracownika, rodzaju zadań i wyników pracy

  • Miesięczne premie za wyniki pracy oraz nagrody za innowacyjne pomysły

  • Pracę przez cały rok w hali produkcyjnej

  • Pracę w zgranym zespole

  • Sympatyczną atmosferę pracy

Do naszego zakładu produkcyjnego w Babsku koło Rawy Mazowieckiej poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator Węzła betoniarskiego klasy III.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

W naszej Firmie pracowników traktujemy z szacunkiem!

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą aplikować poprzez:

- przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania

- złożenie CV osobiście w biurze Zakładu w godzinach 8:00 – 16:00: Babsk ul. Polna 3, 96-200 Rawa Mazowiecka

- kontakt telefoniczny pod numerem 607-053-816 w godz. 8:00 - 18:00.