Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Węzła Betoniarskiego - Ładowarki

  • Kłodzko, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Pebek Sp. z o.o. - Oddział Kłodzko - Jaszkowa Dolna zatrudni

    Miejsce pracy: Kłodzko

    Zakres zadań:

    • Produkcja betonu towarowego
    • Obsługa i optymalizacja pracy węzła betoniarskiego
    • Bieżąca konserwacja i czyszczenie węzła, ustalanie przeglądów i konserwacji węzła
    • Nadzór nad stanem technicznym węzła,
    • Bieżąca kontrola produkowanej mieszanki betonowej, współpraca z laboratorium
    • Konserwacja i dbałość o powierzony sprzęt
    • Przewożenie i rozładunek kruszywa

    Wymagania:

    • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
    • Uprawnienia do obsługi koparko - ładowarki
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Dobra organizacja pracy
    • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Odpowiedzialność, samodzielność, precyzja, fachowość
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Spółkę
    • Atrakcyjny system motywacyjny
    • Ubezpieczenie grupowe

    Osoby zainteresowane proszę o dołączenie swoich dokumentów aplikacyjnych lub kontakt bezpośrednio z Kierownikiem Oddziału pod nr tel. 570 990 916.