Logo Pracuj.pl

Operator węzła betoniarskiego

Berger Beton Sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa węzła betoniarskiego (możliwość podniesienia kwalifikacji oraz dodatkowe szkolenia).
  • Zapewnienie terminowej produkcji betonu, zgodnej z zamówieniem klienta.
  • Dbanie o powierzony sprzęt.
  • Ścisła współpraca z Działem Kontroli Jakości.
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy.
  • Nadzór nad dokumentacją dostaw.

Nasze wymagania

  • Odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do obsługi węzła betoniarskiego.
  • Wykształcenie minimum zawodowe.
  • Doświadczenie w branży budowlanej na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • Umiejętność pracy z komputerowym systemem sterującym.
  • Posiadanie uprawnień operatora ładowarki (z możliwością uzupełnienia kwalifikacji po zatrudnieniu).

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Miłą atmosferę współpracy i wsparcie ze strony zespołu.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Dofinansowanie do Karty Multisport.

Gotowy na udaną przyszłość? Wyślij nam swoją aplikację na poniższy adres:

[email protected]

BERGER BETON Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

Berger Beton Sp. z o.o.

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu, Grupa BERGER jest obecnie stałym elementem w branży budowlanej. W ponad 100 lokalizacjach w Niemczech, Polsce, Czechach i na Słowacji 2700 pracowników oferuje najwyższą jakość i najlepsze rozwiązania ekonomiczne.

Operator węzła betoniarskiego, Opole