Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka bocznego wysokiego składu

Goslik PersonalO firmie

  • Frankfurt, Hamburg, Heidenau, Balingen, Heilbronn, Hückelhoven, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Goslik Personal - Agencja Pośrednictwa Pracy o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii i Belgii. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 14449

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Obsługa logistyczna załadunku i rozładunku towarów

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (mile widziany)

NASZA OFERTA:

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanym niemieckim zakładzie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Składki socjalne, ubezpieczenie oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Goslik Consulting Artur Margos z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Goslik Consulting Artur Margos z siedzibą w Opolu przy ul. Dworska 2B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne