Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka bocznego wysokiego składu

UNIWORK Sp. z o.o.

12 00015 000 brutto / mies.
  • Frankfurt, Hamburg, Heidenau, Balingen, Heilbronn, Hückelhoven, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego

  • Obsługa logistyczna załadunku i rozładunku towarów

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze wózka widłowego

  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)

  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanym niemieckim zakładzie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Składki socjalne, ubezpieczenie oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

UNIWORK Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących pracy za granicą na terenie całej Europy. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich sektorach gospodarki dla firm na terenie Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Austrii i Belgii. Oferujemy legalne, bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107

Przewiń do profilu firmy