Oferta pracy

Operator Wózka Jezdniowego-Obszar Wyrobów Gotowych

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Żmigrodzka 143

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek kontenerów, wagonów i samochodów wyrobami gotowymi

  • Zabezpieczenie towaru na samochodzie, kontenerze i innych środkach transportu zgodnie z instrukcją

  • Wystawianie i wyjmowanie wyrobów gotowych do dedykowanych miejsc składowania – tj. magazyny blokowe

  • Załadunek pustych opakowań, odwożenie odpadów oraz przepakowywanie i sortowanie materiałów oraz urządzeń

  • Utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki jezdniowe wydane przez UDT

  • Doświadczenie w obsłudze wózków chwytakowych

  • Obsługa skanera

  • Znajomość  procesów logistycznych oraz uprawnienia SEP 1 kV mile widziana

  • Sumienność, rzetelność, nastawienie na współpracę oraz gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez BSH - stawka podstawowa 4500 zł/brutto

  • Premia wskaźnikowa do 825zł brutto, premia frekwencyjna 200zł brutto. Dofinansowanie wyżywienia 260 zł netto/miesiąc, stołówka, bony na święta, fundusz socjalny. Program poleceń pracowniczych (nawet do 2000zł brutto). Opieka medyczna Medicover lub Luxmed, Multisport, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny oraz zniżki na sprzęt AGD marek: Bosch, Siemens i na zakupy w przyzakładowym sklepie z artykułami chemicznymi

  • Praca w nowym magazynie, który utrzymuje najwyższe standardy bezpieczeństwa na nowoczesnym sprzęcie. Możliwość uczestnictwa w projektach rozwojowych (Pay4Skills, Arena Kariery)

  • Bezpłatny transport pracowniczy na trasach Milicz-Trzebnica, Wołów-Brzeg Dolny-Oborniki Śląskie, Syców-Oleśnica-Długołęka. Darmowy parking pracowniczy. Możliwość dojazdu komunikacją miejską (tramwaje linii 1, 7, 15, autobusy linii 129, 104, 106, 121, 122, 144, 148)

  • Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin