Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka jezdniowego

  • Ociąż (pow. ostrowski), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa firm Com.40 Limited Sp. z o.o. Correct - K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp. k. prowadzi rekrutację na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ociąż (pow. ostrowski)

    ZADANIA:

    • Obsługa wózka jezdniowego.
    • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych.
    • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.

    NASZE WYMAGANIA:

    • Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli wydanych przez UDT.
    • Umiejętność obsługi komputera.
    • Precyzja i dokładność.
    • Zaangażowanie i entuzjazm.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
    • Szkolenia i programy rozwojowe
    • Dojazd autobusami firmowymi
    • Partnerska kultura organizacyjna
    • Benefity, m.in. Multisport, ubezpieczenia grupowe, karty podarunkowe, eventy

    Dokumenty aplikacyjne należy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.