Oferta pracy

Operator Wózka Jezdniowego

Persan Polska S.A.

  • Krakowska 112/116, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Krakowska 112/116

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków jezdniowych o napędzie gazowym lub elektrycznym - wózki czołowe, platformowe

  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne oraz odbiór wyrobu gotowego i transport do obszaru magazynowego

  • Obsługa zleceń oraz przygotowywanie wysyłek,

  • Załadunek i rozładunek aut ciężarowych,

  • Weryfikowanie stanów magazynowych oraz prowadzenie inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT (zwłaszcza WJO I) do obsługi wózków jezdniowych wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych

  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz odpowiedzialności

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym – 3 zmiany,

  • Chęci rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • Obsługi komputera.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę już od pierwszego dnia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz miesięczną premię produkcyjną

  • Dofinansowanie do wakacji i posiłków oraz fundusz socjalny (m.in. bony świąteczne)

  • Reklamowe produkty firmy co miesiąc - chemia gospodarcza i kosmetyki,

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • Dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km),

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • paczki reklamowe z produktami firmy

Persan Polska S.A. jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta.

Przewiń do profilu firmy