Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wózka

  • Krosno, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Dębica

    OBOWIĄZKI

    • Transport elementów i półfabrykatów do maszyn produkcyjnych
    • Rozładunek/załadunek samochodów dostawczych
    • Praca ze skanerem
    • Prace porządkowe oraz pomocnicze na magazynie.

    OCZEKIWANIA

    • Uprawnienia do prowadzenia wózków z napędem gazowym oraz do wymiany butli
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    OFERUJEMY

    • Zapewniamy transport do i z miejsca pracy
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
    • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
    • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 3-zmianowym od pn do nd
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    top