Ta oferta pracy jest nieaktualna od 226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka - magazynier / praca od 16.10

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 06.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    praca tymczasowa

    Miejsce pracy: » Francja

    Work Service Express

    OPIS STANOWISKA:

    • obsługa wózka widłowego

    • transport/lokowanie towarów na terenie magazynu

    • komisjonowanie oraz pakowanie produktów

    • prace magazynowe

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
    • wynagrodzenie na poziomie 1500 euro netto / miesiąc
    • prawo do płatnego urlopu, lub wypłaty ekwiwalentu za niewykorzystany urlop na koniec kontraktu - ok 150 euro/ za miesiąc
    • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
    • wsparcie polskiego koordynatora
    • dodatek za użytkowanie własnego samochodu na potrzeby projektu

    WYMAGANIA:

    • uprawnienia do obsługi wózka widłowego

    • udokumentowane doświadczenie na ww. stanowisku

    • prawo jazdy kat B

    • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego

    Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.