Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka - magazynier / praca od 16.10

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

praca tymczasowa

Miejsce pracy: » Francja

Work Service Express

OPIS STANOWISKA:

• obsługa wózka widłowego

• transport/lokowanie towarów na terenie magazynu

• komisjonowanie oraz pakowanie produktów

• prace magazynowe

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
  • wynagrodzenie na poziomie 1500 euro netto / miesiąc
  • prawo do płatnego urlopu, lub wypłaty ekwiwalentu za niewykorzystany urlop na koniec kontraktu - ok 150 euro/ za miesiąc
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • dodatek za użytkowanie własnego samochodu na potrzeby projektu

WYMAGANIA:

• uprawnienia do obsługi wózka widłowego

• udokumentowane doświadczenie na ww. stanowisku

• prawo jazdy kat B

• dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się