Logo Pracuj.pl

Operator Wózka Podnośnikowego

ALDI PolskaO firmie

  • Lisi Ogon (pow. bydgoski)
    Lisi Ogon (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przewożenie towaru i ustawianie go w wyznaczonych miejscach magazynowych.
  • Transport towarów zgodnie z zamówieniami w oparciu o specyfikację dostaw na sklepy.
  • Informowanie przełożonego o powstałych uszkodzeniach towaru.
  • Wsparcie w bieżących zadaniach działu.

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Uprawnienia UDT na wózki podnośnikowe.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie.
  • Gotowość do pracy na zmiany i w weekendy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Brak okresu próbnego.
  • Pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony.
  • Karty przedpłacone do sklepów ALDI.
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Pakiet sportowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • brak okresu próbnego

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Decyzja o współpracy

4

Wdrożenie

Dodatkowe informacje

  • Użycie męskiej formy gramatycznej przy nazywaniu osób lub funkcji w niniejszym ogłoszeniu nie oznacza różnicowania ze względu na płeć. Przedstawiciele wszystkich płci są traktowani równorzędnie.

ALDI to ponad 80 000 pracowników w Europie. Wspólnie budujemy najlepsze doświadczenia klientów i pracowników oraz nową wizję handlu. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku – nasza tradycja daje nam poczucie pewności i stabilności. Doceniamy naszych klientów, partnerów i współpracowników. To właśnie oni motywują nas, do tworzenia najwyższej jakości w każdym możliwym aspekcie – zarówno naszych produktów, jak i naszego środowiska pracy.

Napędzają nas ludzie, po prostu.

Operator Wózka Podnośnikowego, Lisi Ogon (pow. bydgoski)