Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wózka - Pracownik Magazynu

  • Adelsheim (rejon Badenia-Wirtembergia), Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-08-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
(Adelsheim, rejon Badenia-Wirtembergia)

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej i uznanej na niemieckim rynku firmie, będącej liderem w zakresie produkcji materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej.

Opis stanowiska:

  • Praca na magazynie,
  • Obsługa wózka widłowego bocznego (możliwe przeszkolenie!),
  • Kontrola dostaw, wydania towarów,
  • Komisjonowanie towaru,
  • Przygotowanie i kontrola wysyłek towaru.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnych stanowiskach,
  • Gotowość do samodzielnej pracy na magazynie oraz na wózku widłowym,
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • Gotowość do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec,
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dużym atutem,
  • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność,
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B a także własne auto.

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

  • Stawkę podstawową godzinową 9,85 euro brutto a także atrakcyjną dietę dzienną 15 lub 25 euro w zależności od poziomu znajomości języka niemieckiego,
  • Zorganizowane zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie w bliskiej odległości  od firmy,
  • Polski brygadzista,
  • Możliwość bezterminowego zatrudnienia,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach,
  • Terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy, już po 1 tygodniu pracy,
  • Wsparcie działu koordynacji zatrudnienia pracowników po stronie polskiej a także niemieckiej, wspierających w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się