Ta oferta pracy jest nieaktualna od 320 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wózka - Pracownik Magazynu

  • Adelsheim (rejon Badenia-Wirtembergia), Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

    Aktualnie  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Niemcy
    (Adelsheim, rejon Badenia-Wirtembergia)

    Firma:

    Oferujemy pracę w renomowanej i uznanej na niemieckim rynku firmie, będącej liderem w zakresie produkcji materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej.

    Opis stanowiska:

    • Praca na magazynie,
    • Obsługa wózka widłowego bocznego (możliwe przeszkolenie!),
    • Kontrola dostaw, wydania towarów,
    • Komisjonowanie towaru,
    • Przygotowanie i kontrola wysyłek towaru.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wcześniejsze doświadczenie na podobnych stanowiskach,
    • Gotowość do samodzielnej pracy na magazynie oraz na wózku widłowym,
    • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego,
    • Gotowość do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec,
    • Uprawnienia na wózki widłowe będą dużym atutem,
    • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność,
    • Mile widziane prawo jazdy kat.B a także własne auto.

    W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

    • Stawkę podstawową godzinową 9,85 euro brutto a także atrakcyjną dietę dzienną 15 lub 25 euro w zależności od poziomu znajomości języka niemieckiego,
    • Zorganizowane zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie w bliskiej odległości  od firmy,
    • Polski brygadzista,
    • Możliwość bezterminowego zatrudnienia,
    • Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach,
    • Terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy, już po 1 tygodniu pracy,
    • Wsparcie działu koordynacji zatrudnienia pracowników po stronie polskiej a także niemieckiej, wspierających w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.).

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.