Operator wózka

CANPACK Group

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac transportowo-załadunkowych z wykorzystaniem wózków czołowych oraz wysokiego składowania typu reach-truck,

  • Kontrola stanu technicznego wózka przed przystąpieniem do pracy,

  • Kontrola podstawianych środków transportu zgodnie z wymaganiami ZSZJ,

  • Tankowanie paliwa, wymiana butli lub ładowanie baterii,

  • Zgłaszanie przełożonemu usterek technicznych i awarii,

  • Obsługa skanera, narzędzi WMS oraz pozostałych procesów magazynowych,

  • Utrzymanie czystości w składach magazynowych oraz na terenach wydziałowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe,

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT,

  • Mile widziane doświadczenie jako operator wózka,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej fabryce z zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • Możliwość ciągłego doskonalenia i zdobywania doświadczeń; atrakcyjny pakiet socjalny w tym:

  • Opieka medyczna LUXMED,

  • Spotkania integracyjne i wycieczki,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Dofinansowanie do wczasów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w spółce CANPACK Metal Closures Sp. z o.o w Tarnowie na stanowisku: Operator wózka.

Przewiń do profilu firmy