Oferta pracy

Operator Wózka w Dziale Operacji Fulfillment

InPostO firmie

  • Wola Bykowska (pow. piotrkowski; gm. Grabica), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 11 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Twoje zadania:

  • Wewnątrz magazynowy transport palet
  • Umieszczanie palet z towarem na regałach niskiego i wysokiego składowania
  • Raportowanie do przełożonego o wszelakich problemach, stratach i uszkodzeniach związanych z towarem oraz sprzętem na Magazynie
  • Prace porządkowe w obrębie miejsca swojej pracy
  • Wykonywanie poleceń przełożonego
  • Stosowanie się do regulaminów i procedur

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe z zaświadczeniem kwalifikacyjnym Urzędu Dozoru Technicznego
  • Znajomość przepisów BHP
  • Wysoka dyscyplina pracy, umiejętność organizacji i pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w działaniu
  • Orientacja na jakość

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w przyjaznej organizacji i z profesjonalnym zespołem
  • Możliwość rozwoju
  • Podwyższenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • Premię uzależnioną od efektów pracy
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

Ogłoszenie archiwalne