Integer Group Services Sp. z o.o

Operator Wózka w Dziale Operacji Fulfillment

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wola Bykowska (pow. piotrkowski; gm. Grabica)

    Wola Bykowska (pow. piotrkowski; gm. Grabica), łódzkie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wewnątrz magazynowy transport palet

  • umieszczanie palet z towarem na regałach niskiego i wysokiego składowania

  • raportowanie do przełożonego o wszelakich problemach, stratach i uszkodzeniach związanych z towarem oraz sprzętem na Magazynie

  • prace porządkowe w obrębie miejsca swojej pracy

  • wykonywanie poleceń przełożonego

  • stosowanie się do regulaminów i procedur

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe z zaświadczeniem kwalifikacyjnym Urzędu Dozoru Technicznego

  • znajomość przepisów BHP

  • wysoka dyscyplina pracy, umiejętność organizacji i pracy pod presją czasu

  • samodzielność w działaniu

  • orientacja na jakość

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje