Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Braniewo, Elbląg, Olsztyn, Ostróda, Iława, Mrągowo, Giżycko, Bartoszyce, Frombork, Pasłęk, warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-08-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "MEBLE-OKMED" DEMKO Sp. j. z siedzibą w Braniewie poszukuje kandydatów chcących zdobyć doświadczenie i podnieść swoje kwalifikacje na stanowisko:
    Miejsce pracy: Braniewo

    Zakres obowiązków:
    • magazynowanie towaru za pomocą wózków widłowych,
    • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
    • przygotowywanie i skanowanie zamówień załadunkowych,
    • prace porządkowe na stanowisku pracy.

    Wymagania:
    • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
    • doświadczenie w pracy w halach magazynowych przy składowaniu, załadunkach i rozładunkach,
    • mile widziana umiejętność obsługi komputera.

    Oferujemy:
    • pracę w dynamicznej firmie, rozwojową atmosferę i dobre warunki pracy,
    • umowę o pracę,
    • wynagrodzenie odpowiednie do wykonywanej pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych kwalifikacji,
    • samodzielność, współpracę i przyjazną atmosferę.
    Osoby wyrażające chęć pracy w naszej firmie proszone są o uzupełnienie i przesłanie kwestionariusza osobowego za pomocą przycisku Aplikuj lub złożenie go w siedzibie firmy przy ul. Kolejowej 13 w Braniewie.
    Kwestionariusz osoby znaleźć można na naszej stronie internetowej w zakładce PRACA.
    UWAGA! Kwestionariusze osobowe (CV) zawierające dane nie wymienione w zamieszczonym wzorze (np. zdjęcie, zainteresowania) lub niezawierające zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.