Ta oferta pracy jest nieaktualna od 349 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 06.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego klienta – dużej firmy logistycznej kompletującej zamówienia pod kątem obuwia marki Converse, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Operator wózka widłowego / Pracownik magazynu
    Region: Belgia

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należeć częściowo re-lokalizacja towaru na magazynie z obuwiem marki Converse. Obsługa wózka widłowego typu reach truck/combi truck, załadunek/ rozładunek towaru, prace około magazynowe. Firma zwraca szczególną uwagę na przestrzeganie norm bezpieczeństwa.

    Wymagania:

    • doświadczenie jako operator wózka widłowego typu reach truck/combi truck
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy w grupie
    • gotowość do pracy na stałej zmianie nocnej
    • własny samochód - mile widziany!

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie 17,31 € brutto/h w skład którego wchodzą:
    • stawka podstawowa 11,87 € brutto/h,
    • 15% za zmianę nocną, bony żywnościowe wartości: 3,09 € za każdy dzień pracy, dodatek wakacyjny 15,38% rocznych zarobków brutto, premia roczna: 8,33% rocznych zarobków brutto, wypłacana w grudniu następnego roku (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni)
    • pomoc polskojęzycznego koordynatora
    • 38 godzin pracy tygodniowo
    • zakwaterowanie
    • ubezpieczenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej