Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Wózka Widłowego

Job Talent NV

9 00010 000 brutto / mies.
  • Lommel, Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy + trzynasta pensja + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień na podstawie listy komputerowej

  • Zbieranie produktów za pomocą wózka typu reachtruck

  • Poruszanie się wózkiem pomiędzy regałami

  • Układanie palet i załadunek ciężarówek

  • Sprawdzanie stanu i poprawności zamówień

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku operatora reachtruck

  • Uprawnienia do kierowania wózkami wysokiego składowania

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również na nocki, a także w niskich, chłodniczych temperaturach, przy zapewnieniu odpowiednich środków ochronnych

  • Dyspozycyjność i otwartość na nadgodziny

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od €14 brutto za godzinę, uzupełnione dodatkami zmianowymi, kilometrówką i bonami żywnościowymi

  • Umowę na podstawie belgijskiego prawa pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

  • Zakwaterowanie w podwójnych pokojach 80€ tygodniowo

  • Skuter bądź rower na dojazdy do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Dla naszego klienta w Lommel szukamy kandydatów zmotywowanych, otwartych do pracy w chłodnych warunkach oraz w systemie zmianowym.

Przewiń do profilu firmy