Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego – bez doświadczenia

PowerJobs Sp. z o.o.

  • Okolice Schwerina, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózków widłowych;

  • inne prace magazynowe wskazane przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do prowadzenia wózków wydane przez UDT – warunek konieczny;

  • nie wymagamy doświadczenia w pracy na wózkach;

  • mile widziany własny samochód;

  • gotowość do pracy w temperaturze 3-5 °C;

  • sumienność i motywacja do pracy;

  • gotowość do pracy w systemie 2-3-zmianowym.

To oferujemy

  • zarobki od 1800 do 2000 euro brutto/m-c;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;

  • darmowe zakwaterowanie;

  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu od 50 do 100 euro netto/m-c.

  • możliwość polecenia pracownika i zgarnięcia bonusu do 250 zł netto.

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (nr 11749) z wieloletnim doświadczeniem. Autorskie i profesjonalne programy rekrutacyjne pozwalają nam na zatrudnienie najlepszych pracowników dla naszych Klientów. Rekrutujemy do pracy w Polsce i we Francji, w sektorze logistycznym i produkcyjno przemysłowym.

Przewiń do profilu firmy