Oferta pracy

Operator wózka widłowego

GRUPA KAN

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień klientów

  • kompletowanie rozładunku

  • rozmieszczanie towaru w magazynie

  • tworzenie i wydawanie dokumentów magazynowych

  • stała kontrola nad stanami magazynu

  • praca w systemie WMS i z czytnikami kodów kreskowych

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku – wskazana ciągłość pracy u jednego pracodawcy

  • uprawnienia na wózki widłowe + egzamin UDT

  • znajomość dokumentacji magazynowej

  • doświadczenie w pracy z systemem klasy WMS – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • opiekuna - mentora wdrażającego na stanowisku pracy

  • szkolenia specjalistyczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie w związku z rozbudową naszych magazynów, poszukujemy osoby z czynnymi uprawnieniami na prowadzenie wózków widłowych UDT. Jeżeli to Ty, Aplikuj!

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Przewiń do profilu firmy