Oferta pracy

Operator wózka widłowego

AWG Sp. z o.o.O firmie

4 300 brutto / mies.
  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie przepływu materiałów do procesu produkcji,

  • kontrolowanie przepływu materiałów na produkcji oraz pomiędzy magazynem a produkcją,

  • wykonywanie zadań zgodnie z listą zleceń produkcyjnych,

  • przygotowywanie raportów,

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy,

  • ścisła współpraca z zespołem produkcji, magazynu oraz kadrą kierowniczą.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP lub innego systemu ERP - mile widziane,

  • uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi UDT - mile widziane,

  • znajomość rysunku technicznego - mile widziane.

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 4300zł brutto na początek,

  • praca w systemie 3-zmianowym (wolne weekendy!),

  • umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia bezpośrednio do pracodawcy po okresie próbnym,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.