Oferta pracy

Operator wózka widłowego

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • rozładowywanie ciężarówek (opakowania, palety, itd.),

  • załadowanie ciężarówek częściami wymaganymi przez klienta i komisjonowanie za pomocą skanera,

  • monitorowanie towarów w obszarze magazynu,

  • terminowe zaopatrywanie produkcji w surowce i opakowania,

  • obsługa skanera.

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT oraz doświadczenie w zakresie obsługi wózków widłowych,

  • gotowość do pracy w systemie III- zmianowym,

  • sumienność.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie w wysokości 24,70 zł/h brutto + premie, dodatki i benefity (m.in. dopłaty do posiłków i dojazdów do pracy)

  • szkolenie stanowiskowe na start i wsparcie ze strony współpracowników,

  • niezbędne narzędzia pracy i możliwości rozwoju w strukturach firmy.

AWG Sp. z o.o.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Poszukujesz stabilnej pracy w renomowanej firmie?

Lubisz pracę w zgranym zespole?

Masz uprawnienia UDT? Świetnie trafiłeś!

Poszukujemy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy