Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Bielsko-Biała, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

    Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

    Proces rekrutacji
    Założenie
    konta
    Testy rekrutacyjne
    Pełny dostęp
    do platformy
    Spotkanie
    z Koordynatorem
    Szkolenie adaptacyjne
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy

    OPIS STANOWISKA:

    • Obsługa wózków widłowych;
    • Zaopatrywanie linii produkcyjnej w komponenty oraz opakowania;
    • Wywóz wyrobu gotowego z linii produkcyjnej na magazyn;

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne warunki
    • Szkolenia stanowiskowe, możliwość rozwoju
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive
    • Opiekę Koordynatora

    OCZEKUJEMY:

    • Aktualnych uprawnień  na wózki widłowe
    • Uprawnień UDT – warunek konieczny
    Lider wsparcia
    produkcji

    Ambasador
    jakości

    Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma
    e-learning

    Przyjazna
    rekrutacja

    Nie wymagamy doświadczenia

    Współpraca
    z największymi koncernami motoryzacyjnymi

    Nie wysyłaj CV! Wystarczy tylko Twój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą.

    Zachęcam również do skorzystania z naszej nowej Platformy. Wystarczy, ze naciśniesz po prawej stronie ogłoszenia na 'Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning' a możesz przejść przez rekrutacje bez wychodzenia z domu.

    Bielsko-Biała - Aplikuj
    Dąbrowa Górnicza - Aplikuj
    Gliwice - Aplikuj
    Sosnowiec - Aplikuj
    Sosnowiec (wysoki skład) - Aplikuj
    Świętochłowice - Aplikuj
    Tychy- Aplikuj
    Częstochowa - Aplikuj