Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.11.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma WERNER KENKEL Bochnia Spółka z o.o. lider w dziedzinie produkcji tektury falistej oraz opakowań w Bochni poszukuje Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bochnia

    Kluczowe obowiązki:

    • obsługa wózka widłowego,
    • kompletacja zamówień przy użyciu skanera,
    • rozładunek i załadunek przy użyciu wózka widłowego,
    • prawidłowe zabezpieczenie materiałów przed uszkodzeniem w transporcie wewnętrznym,
    • prawidłowe wypełnianie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań.

    Wymagane cechy i umiejętności:

    • uprawnienia w zakresie prowadzenia wózków widłowych,
    • dokładność i samodzielność w wykonywaniu zadań,
    • otwartość na nowe doświadczenia i chęć do podejmowania nowych zadań,
    • umiejętność pracy w grupie (szczera i życzliwa komunikacja),
    • pomysłowość i kreatywność w rozwiązywaniu problemów na swoim stanowisku pracy,
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

    W zamian proponujemy Ci:

    • umowę o pracę,
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06-14, 14-22, 22-06,
    • wynagrodzenie zależne od twojego zaangażowania, wyników oraz jakości pracy,
    • pracę w polskiej firmie o długiej historii i bardzo stabilnej pozycji na rynku,
    • możliwości nabycia nowych umiejętności i pracy z ludźmi, dla których praca jest pasją.
    Jeśli zależy Ci na pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, interesuje Cię tylko długoterminowa współpraca a dodatkowo zależy Ci na rozwoju kwalifikacji – to jest to oferta dla Ciebie. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem: „Operator wózka widłowego”.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Uwaga: Twoje CV musi być opatrzone poniższą klauzulą:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych zawartych w ofercie pracy wykraczających po za zakres określony przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych dla potrzeb procesu rekrutacji.

    Wyrażam / Nie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.”

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Wyrażam / Nie wyrażam dobrowolną zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

    Brak zgody na dalszą rekrutację nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje wobec Pana/Pani jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowił przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia

    Z pełną klauzulą informacyjną można zapoznać się na stronie internetowej https://www.wernerkenkel.com.pl/ lub w siedzibie firmy.