Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka widłowego bocznego

Flexcraft

  • Alkmaar, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Posiadamy zakłady z branży produkcyjnej i logistycznej poszukujące operatorów. Operator wózka widłowego bocznego!

Wysokie stawki- 14,34 euro brutto.

Miejsce pracy: Holandia, Alkmaar.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie transportu wewnątrz zakładowego wózkiem widłowym,

  • wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka,

  • prace magazynowe.

Wymagania pracodawcy

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego na poziomie podstawowym,

  • terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

  • certyfikaty na wózek przedni/boczny- aktualne, jeśli ich nie posiadasz mamy także możliwość przeprowadzenia szkoleń.

Pracodawca oferuje

  • legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

  • zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny.

To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi.

Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego!

Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

Flexcraft

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Przewiń do profilu firmy