Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego

InterKadra Sp. z o.o.

3 5004 200 brutto / mies.
  • Chełmek

    Chełmek, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych

  • Załadunki i rozładunki materiałów i wyrobów gotowych

  • Rozmieszczanie towaru w odpowiednie lokalizacje

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia na wózki widłowe akumulatorowe UDT

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania

  • Dyspozycyjność - praca w systemie III zmianowym

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę podpisywaną z APT InterKadra,

  • Współpracę z renomowanym, międzynarodowym koncernem

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Uczestnictwo w cyklicznych szkoleniach

  • Miesięczną premię motywacyjną uzależnioną od wyniku działu do 20% wynagrodzenia

  • Miesięczną nagrodę dyrektora uzależnioną od wyniku całej firmy

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy