Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Cuxhaven, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz zarabiać w euro i masz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych? Sprawdź naszą ofertę pracy w Niemczech!

    Miejsce pracy: Cuxhaven

    Opis stanowiska:

    • Obsługa wózka widłowego
    • Magazynowanie części do wiatraków
    • Praca w systemie 3 zmianowym

    Wymagania:

    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
    • Gotowość do pracy zmianowej
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

    Oferujemy:

    • Atrakcyjną stawkę: 12 euro brutto / godzinę
    • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy w cenie 40 euro tygodniowo
    • Opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
    • Załatwienie niezbędnych formalności do podjęcia pracy w Niemczech
    • Niemiecką umowę z gwarancją godzin
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

    Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych.