Oferta pracy

Operator wózka widłowego

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego

  • Odpowiedzialność za dowóz materiałów do stanowisk montażowych z magazynu

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Wymagania pracodawcy

  • Ważnego prawa jazdy kategorii B i uprawnień do obsługiwania wózków jezdniowych wydanych przez UDT

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Umiejętności pracy w zespole.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na początek w ramach umowy o pracę tymczasową

  • Wynagrodzenie do 28,98 zł brutto/h (stawka godzinowa z dodatkami)

  • Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Katowice, Tychy, Sosnowiec, Olkusz, Sławniów, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

  • Dwutygodniowe szkolenie wdrożeniowe z Ekspertami

  • Paczki świąteczne dla Rodzin

  • Konkursy pracownicze

  • Płatne nadgodziny

  • Premia miesięczna za efektywność

  • Praca w systemie 4-brygadowym

  • Realną ścieżkę rozwoju oraz możliwość awansu

  • Pakiet Benefitów ( możliwość korzystania z karty MultiSport oraz dodatkowego ubezpieczenia)

  • Program poleceń pracowników

  • Zniżki na produkty do 40%

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia bezpośrednio do zakładu

  • Opiekę dedykowanego Konsultanta do spraw pracy tymczasowej, który przeprowadzi Cię przez wszystkie formalności związane z zatrudnieniem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • opieka dedykowanego specjalisty

  • program CSR TAKPEŁNOSPRAWNI

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Przewiń do profilu firmy