Operator Wózka Widłowego

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa VGL - Jesteśmy operatorem logistycznym oferującym szeroki portfel usług z zakresu Transportu, Spedycji i Logistyki oraz Zarządzania Łańcuchem Dostaw. Działamy od 2000 roku i od tego czasu rozwijamy się poszerzając naszą ofertę, zasięg terytorialny, inwestując w narzędzia oraz budując zaufanie coraz większej liczby klientów, zarówno polskich jak i międzynarodowych. W związku z intensywnym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Jeżeli jesteś osobą:

    • Zaangażowaną i chętną do pracy,
    • Dyspozycyjną do pracy dwuzmianowej.
    • Skrupulatną, dokładną, punktualną,
    • Posiadasz uprawnienia i doświadczenie w pracy na wózkach widłowych,

    Miło nam będzie powitać Cię w naszym zespole!

    Główne zadania:

    • Załadunek i rozładunek towarów,
    • Sortowanie, etykietowanie towaru,
    • Kompletacja towaru wg. zamówień,
    • Drobne prace porządkowe.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w znanej firmie z branży logistycznej,
    • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas (dodatkowo możliwość zdobycia premii uznaniowej),
    • Pakiet świadczeń dodatkowych prawie w całości opłacany przez firmę (karta multisport, pakiet medyczny),
    • Miłą atmosferę w pracy.

    Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz List Motywacyjny klikając przycisk Aplikuj.

    W temacie wiadomości prosimy wpisać „Operator Wózka Widłowego ”.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Brak kontaktu w ciągu 30 dni od przesłania dokumentów oznacza niezakwalifikowanie złożonej aplikacji do procesu rekrutacyjnego.