Oferta pracy

Operator wózka widłowego

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Do naszego nowego zakładu w Gliwicach poszukujemy Operatora wózka widłowego, który/-a wesprze Zespół Magazynu w spółce Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Główne obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego w obrębie obszaru magazynowego;
  • Załadunek i rozładunek materiałów oraz dostarczanie ich na produkcję;
  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów zgodnie z dokumentacją magazynową;
  • Utrzymanie wysokich standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy;
  • Utrzymanie wysokich standardów dotyczących Gospodarki Odpadami;
  • Komunikacja z innymi obszarami ( np. linia produkcyjna, dział jakości ) w celu przepływu istotnych dla utrzymania wydajności zakładu informacji;
  • Prace inwentaryzacyjne.

Czy jesteś idealnym kandydatem / kandydatką? Nasze wymagania to:

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego;
  • Uprawnienia wydane przez UDT;
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive;
  • Znajomość dokumentów przewozowych CMR, packing listów;
  • Umiejętność posługiwania się skanerem;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy;
  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej ;
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy Program Emerytalny;
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;
  • Realne możliwości awansu;
  • Dofinansowanie do wydarzeń sportowych;
  • Pomoc psychologiczna dla pracowników;
  • Przyjazna atmosfera w pracy.
Johnson Matthey jest pracodawcą oferującym równe szanse i zachęca do składania wniosków przez odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, rasy, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, zmiany płci, małżeństwa lub związku partnerskiego, ciąży lub macierzyństwa, religii lub przekonań. Johnson Matthey is an equal opportunities employer and positively encourages applications from suitably qualified and eligible candidates regardless of sex, race, disability, age, sexual orientation, marriage or civil partnership, pregnancy or maternity, religion or belief.

Jeżeli chcesz, aby Spółka wykorzystała Twoje dane osobowe inne niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy (np. wizerunek, numer telefonu, adres e-mail) zawarte w dokumentach aplikacyjnych, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy przez Johnson Matthey Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla celów niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Jeżeli chcesz, aby Spółka skorzystała z podanych przez Ciebie danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson Matthey Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy