Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Wózka Widłowego

SEST-LUVE-POLSKAO firmie

Rekrutacja zdalna

SEST-LUVE-POLSKA

Leona Wyczółkowskiego 30

Gliwice

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Sest Luve Polska jest częścią LU-VE Group wiodącego europejskiego producenta parowników i skraplaczy do urządzeń chłodniczych oraz jedną z najlepszych firm produkujących lamelowe wymienniki ciepła dla sektorów chłodnictwa i klimatyzacji.

Sest Luve Polska powstała w 2002 roku w Gliwicach i od tego czasu systematycznie się rozwija, w 2017 roku Zarząd LU-VE Group zdecydował o rozbudowie zakładu w gliwickiej KSSE, w związku z czym obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • Praca przy produkcji wymienników do urządzeń chłodniczych i klimatyzacji
  • Obsługa wózka widłowego
  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez właściwe i terminowe dostarczanie komponentów na produkcję
  • Obsługa jednorzędowych regałów wysokiego składowania oraz wjezdnych typu drive-in
  • Dbałość o wysoką jakość produkowanych elementów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia na wózki widłowe (kat. II WJO)
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, dobrej organizacji pracy
  • Sumienności, rzetelności i punktualności
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • Znajomość obsługi PC/ tabletu będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności manualnych

Co możemy zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, świadczenia urlopowe, bony świąteczne, dofinansowanie do posiłków)
  • Dbamy o komfort pracy naszych Pracowników dlatego w naszej Firmie hala produkcyjna jest klimatyzowana
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Ogłoszenie archiwalne