Operator wózka widłowego

  • Gliwice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.12.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 27.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla naszego Klienta z branży samochodowej, szukamy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice
    Nr ref.: KIOW/12/18/AS/KTW

    Obowiązki:

    • dostarczanie części na produkcję
    • wywożenie wyrobów na magazyn
    • załadunek i rozładunek samochodów
    • sporadyczna praca przy raportowaniu

    Wymagania:

    • doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego min. 2 lata
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka bocznego wysokiego składowania
    • posiadanie uprawnień zatwierdzonych przez UDT nie jest obowiązkowe, ale będzie stanowiło duży atut

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym (na okresie próbnym od 3500 brutto - 2450 netto)
    • terminowa wypłata wynagrodzenia
    • dofinansowanie do posiłków 2 zł/dzień
    • możliwość korzystania z bogatego pakiety benefitów- karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, program lojalnościowy

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.