Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka widłowego

jeremias Sp. z o.o.

  • Kokoszki 6, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Kokoszki 6

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • Transport towaru między magazynami

  • Przygotowanie towarów do wysyłki (picking, repacking)

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych kat. I WJO lub II WJO

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych systemowych mile widziane

  • Mile widziane minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Jesteś gotowy do pracy w trybie trzy zmianowym, rzetelnie angażujesz się w powierzone obowiązki. Pracujesz z dużą starannością i dokładnością oraz potrafisz skutecznie komunikować się i pracować w zespole nie czekaj, już teraz złóż swoje CV.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Pracę w profesjonalnym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Etapy rekrutacji
1

I ETAP REKRUTACJA ON LINE

2

II ETAP REKRUTACJA W SIEDZIBIE FIRMY

Grupa Jeremias wiodący europejski producent systemów kominowych

Przewiń do profilu firmy