Oferta pracy

SEITO

Operator Wózka Widłowego

SEITOO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Transportowanie wyrobu pomiędzy obszarami

  • Lokowanie produktu na magazynie

  • Zaopatrywanie linii produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych – wydane przez Urząd Dozoru Technicznego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, paczek na święta

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin

SEITO

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Przewiń do profilu firmy