Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka widłowego

Jupiter Polska

12 00015 000 brutto / mies.
  • Venlo, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnimy operatorów wózków widłowych różnych typów do pracy w magazynach w Holandii. Zapewniamy dojazd z Polski, zakwaterowanie, ubezpieczenie, bezpłatny transport do pracy. Mamy oferty dla par i dla singli.

  • Podczas rozmowy telefonicznej przekażemy pełną informację o ofertach.

  • Zakres obowiązków: obsługa wózka widłowego (typ wózka zależny od posiadanego certyfikatu operatora wózka).

Nasze wymagania

  • certyfikat operatora wózka

  • motywacja do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność do pracy na dłuższy czas

Mile widziane

  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności lub podpisana klauzula niekaralności

To oferujemy

  • zakwaterowanie (okolice Putte)

  • pomoc polskiego personelu po przyjeździe do Holandii

  • pomoc przy wyrobieniu numeru sofii

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie na dłuższy czas

  • wynagrodzenie w systemie tygodniowym

  • darmowy transport do pracy (dla kierowców dodatkowo 100 euro za dowóz pracowników)

  • dla osób które nie ukończyły 20 lat - darmowe mieszkania

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • dodatki urlopowe i wakacyjne

  • stawka 12-13 € (z dodatkami)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Jupiter to 25 lat doświadczenia w rekrutacji. Szukamy pracowitych ludzi, chcących zarobić. Doceniamy i nagradzamy premiami sumienność i zaangażowanie. Gwarantujemy zdobycie doświadczenia w pracy w dużych, międzynarodowych magazynach. Praca może być na krótszy (minimum 6 tyg.) lub dłuższy czas. Czekamy na Państwa CV lub kontakt telefoniczny

Przewiń do profilu firmy