Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Progres to firma z polskim kapitałem oferująca bogaty wachlarz usług, począwszy od pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, doradztwa biznesowego i szkoleń, aż po optymalizację procesów i kosztów zatrudnienia. Od 15 lat pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Nasi eksperci działają w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 200 tysięcy pracowników. Grupa Progres to możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

    Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

    Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 21 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

    Miejsce pracy: Inowrocław

    Zakres obowiązków:

    - przywożenie materiałów potrzebnych na działy,

    - przewóz wyrobów gotowych do magazynu,

    - czyszczenie, przewożenie i ustawianie skrzyniopalet,

    - układanie opakowań.

    Oczekiwania:

    - uprawnienia na wózek widłowy (elektryczny i gazowy),
    - aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
    - gotowość do pracy 3-zmianowej.

    Oferujemy:

    - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    - stawkę 14,70 zł brutto + dodatki + premię sezonową
    - przejrzyste warunki współpracy
    - możliwość długotrwałej współpracy i przejęcia przez firmę
    - możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV. Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres sp. z o.o. Sp. k., danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą agencji pracy tymczasowej, numer 5088.