Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka widłowego (k/m)

Concept Plus Sp.zo.o.O firmie

  • Bad Sobernheim, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. big bags zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Kontrola i napełnianie silosów
  • Transport wewnętrzny towarów
  • Przenoszenie towarów przy pomocy wózka widłowego wysokiego składu
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system awansów od 2. miesiąca pracy ok. 1400€ netto!
  • Premie za brak nieobecności w pracy
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Bezpłatny kurs języka niemieckiego
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • 30 dni urlopu w roku oraz dodatek urlopowy
  • Talony na benzynę o wartości 40€
  • Wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych

Wymagania:

  • Wytrzymałość fizyczna
  • Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Gotowość do pracy zmianowej

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Malmeda 11 lok. 15 | PL 15-440 Białystok
Kontakt: 856759688, 505865118, 856511253

Ogłoszenie archiwalne