Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego (k/m)

  • Bad Sobernheim (Rheinland-Pfalz), Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta, specjalizującego się w produkcji granulatu z tworzyw sztucznych, pracowników na stanowisko:

    Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy!

    Miejsce pracy: Bad Sobernheim (Rheinland-Pfalz)

    Zakres obowiązków:

    • Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. big bags zgodnie z przyjętymi zasadami
    • Kontrola i napełnianie silosów
    • Transport wewnętrzny towarów
    • Przenoszenie towarów z 18 metrowych regałów przy pomocy wózka widłowego wysokiego składu
    • Dbanie o czystość w miejscu pracy
    Wymagania:
    • Wytrzymałość fizyczna
    • Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
    • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2– wymóg konieczny
    • Gotowość do pracy zmianowej

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie - od 2.miesiąca pracy ok.1550€ netto!
    • Przejrzysty system awansów
    • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
    • 4 tygodnie szkoleń z zakresu logistyki oraz obsługi wózka widłowego wysokiego składu (w okresie szkoleń otrzymuje się wynagrodzenie)
    • Bezpłatny kurs języka niemieckiego
    • Komfortowe warunki mieszkaniowe
    • 30 dni urlopu w roku oraz dodatek urlopowy
    • Talony na benzynę o wartości 40€
    • Wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Malmeda 13 lok. 37 | PL 15-440 Białystok