Logo Pracuj.pl

Operator wózka widłowego

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.O firmie

  • Kąty Wrocławskie
    Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków widłowych
  • Załadunek/rozładunek towaru zgodnie z otrzymaną specyfikacją materiałową
  • Odbiór wyrobu gotowego z linii produkcyjnej
  • Transport komponentów na linię produkcyjną

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT
  • Dyspozycyjność związana z pracą zmianową
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami zus lub umowy o pracę tymczasową
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej rozwijające sięfirmie
  • Realną możliwość rozwoju i zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • Ubezpieczenie NNW
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego PZU na preferencyjnych warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rynkowe
  • Formalności w telefonie
  • Płatny system poleceń

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • program rekomendacji pracowników

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej nr 24292

Operator wózka widłowego, Kąty Wrocławskie