Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Kórnik, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Euro-Astar, działa w branży drzewnej od 1982r. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku, aktualnie w związku z rozwojem działalności produkcyjnej poszukuje nowych pracowników.
    Miejsce pracy: Kórnik

    Obowiązki

    • logistyka wewnętrzna, załadunki / rozładunki aut dostawczych, przy wykorzystaniu czołowego wózka widłowego o udźwigu do 3t (diesel, pełna kabina)

    Wymagania

    • uprawnienia na wózek widłowy
    • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, lub hurtowni budowlanej mile widziane

    Oferujemy

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • wynagrodzenie zasadnicze + premia
    • regularne godziny pracy od pon. do pt.
    • praca na jedną zmianę
    • praca na dobrym jakościowo, nowoczesnym wózku widłowym z pełną kabiną i ogrzewaniem
    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ